MÖBLER / Bord / Skrivbord 13925370
nr 1392 5370
Skrivbord
1950/60-tal, teak. Bredd: 120, djup: 56 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:59:34
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)